Programma Vrijstadfestival

Zaterdag 27 mei

Markt
09:00 – 13:00
26ste HACC Oldtimer Dag - ruim 300 oldtimers staan op de markt
en vertrekken voor rondrit
13:00 - 17:00
Diverse optredens op het buiten ­podium op de Markt

Piano pop-up door Ellen Verhagen
12.00 - 15.00 uur        Brownies & Downies
vanaf 16.00 uur          Brasserie Het Kasteeltje

Varkensmarkt

14.00 - 17:00 uur       Biologische streekmarkt
17.00 - 21.00 uur       Samen eten: openluchtrestaurant St Antonius

14.00 - 18.00 uur       Bezano - Karikaturist
                                Ellen van Vollenhoven - live schilderen voor jong en oud

16.00 - 18.00 uur       Dictus en van Son - Klassieke popsongs zonder houdbaarheidsdatum

17.00 - 18.00 uur       Tangosalon Roberto Rizzo met live begeleiding van Cuata

19.00 - 19.45 uur       De Praktijk - singer-songwriterstrio

20.00 - 20.45 uur       achtergrondmuziek

 

 
 

  
Zondag 28 mei

Markt & Tollenstraat
12:00 – 18:00           Vrijstadfestival

12:00 - 18:00 uur        Vrijstadmarkt                            

12.00 - 18.00 uur        Kinderplein  ism SKPC
                                 Pietie Visser - workshop Rinus Rat en de vogels
                                 Zweefmolen - schminken - verrassingen ism SKPC

14.00 - 15.00 uur        Kinderplein bij de Heilige Barbarakerk - Circus Vladimir
                                
12.00 - 16.00 uur        Tollenstraat - Kattenstraat ~ Troubadour Bjorn van Rozen

12.00 - 16.00 uur        Workshop T-shirt/babyromper bedrukken                                        door Kristel de Jong

Uitmarkt op de Markt

12.00 - 17.00 uur         Uitmarkt met:
                                  Werk aan het Spoel
                                  De Gelderlandfabriek
                                  Li-Jo Art
                                  De Muziekplantage

13.00 - 15.00 uur         De wandelende Museumjas van het
                                  Elisabeth Weeshuis Museum

 

Tollenstraat / Kattenstraat

 12.00 - 16.00 uur         Bjorn van Rozen treedt verschillende malen op

 

Kiosktent (versterkt) - Markt

12.00 - 12.20 uur           Caya van Toorn

12.30 - 12.50 uur           Djembé-school Sabunyuma

13.00 - 13.30  uur          KEC  Schoolorkest

13.40 - 14.00 uur           Mark Zielhorst en Babiche Pompe

14.15 - 14.45 uur           Short Break

15.00 - 15.45 uur           Youri Lentjes - kandidaat beste 
                                    singersongwriter NL

16.00 - 16.20 uur           Acapella groep The Neighbours

16.40 - 17.10 uur           Meryn Bevelander Band -  
                                    ism Culemborg Blues

17.20 - 17.45 uur           Cordal    

 

Theater De Fransche School

14.00 - 15.00 uur           Achter gesloten deuren - Theaterjuf

16.00 - 17.00 uur           Achter gesloten deuren - Theaterjuf

 

Varkensmarkt                        
12:00 - 18:00 uur         
Vrijstadmarkt
Optredens tussen de kramen en de terrassen.

12.00 - 18.00 uur           Ellen van Vollenhoven - schilderen voor
                                    jong &  oud
12.00 - 18.00 uur           Bezano - Karikaturist

13.00 - 16.00 uur           Dam-simultaan met Simon Harmsma
                                    (NL Kampioen dammen - 14 jaar)

13.00 - 13.30 uur           Bart Rijs - singer songwriter

14.00 - 14.30 uur           Koorklas olv Hein Franssen in de
                                    Oud Katholieke Kerk

15.00 - 15.30 uur           Bart Rijs - singer songwriter

15.30 - 16.00 uur           Koorklas olv Hein Franssen in de
                                    Oud Katholieke Kerk

16.00 - 16.30 uur           Roos van Culemborg - onthulling gedicht

16.30 - 17.30 uur           Switch